• Detail firmy

LUCA House s.r.o.

Základní popis

STAVBA ROUBENÝCH A MONTOVANÝCH DOMŮ Stavby ze Sibiřského cedru Výstavba roubených rodinných domů, srubů, rekreačních chat a cenově dostupných montovaných domů. Stavba a rekonstrukce střech, krovů, pergol …

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24156566
DIČ:  CZ24156566

Výrobky, činnosti

Roubené stavby

Kontaktní údaje

E-mail: kucera@pb-krovy.cz
WWW: www.pbkrovy.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kučera - Ředitel

Mobil: +420 602 881 605
E-mail: kucera@pb-krovy.cz

Lukáš Pupava - Jednatel

Další firmy v oboru

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.