• Detail firmy

Ĺuboslav Vršanský - Harris

Základní popis

Rekonstrukce bytů a bytových jader. Provádíme omítky, obkladačské práce, dlažby, montáže sádrokartonů a interierové nástřiky .

Adresa

Okružní 920
735 14 Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41061101

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů a bytových jader

Rekonstrukce bytů a bytových jader. Provádíme omítky, obkladačské práce, dlažby, montáže sádrokartonů a interierové nástřiky .

Kontaktní osoba

Luboslav Vršanský - Majitel

Mobil: +420 603 752 866
E-mail: lubosvrsek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.