• Detail firmy

Luboš Zdvihal

Základní popis

Potisk triček,hrnečků, pivní tácky, korbely na pivo, dále nabízíme výrobu velkoplošných fotografií,reklam, polepy aut, letáky, vizitky. fotografování

Adresa

Mlýnská 2809
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13297902
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotografování, reklamní dárky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 664 736
Mobil: +420 739 666 326
E-mail: maruska@fotografkladno.cz
E-mail: info@fotografkladno.cz
WWW: www.fotografkladno.cz

Kontaktní osoba

Luboš Zdvihal

Mobil: +420 603 886 542
Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.

Mgr. Jana Čermochová

Jsme manželský pár a svatební fotografii a videu se věnujeme 12 let. Zdokumentovali jsme ty nejkrásnější a nejemotivnější chvíle mnoha novomanželů. Nabízíme také zásnubní a předsvatební fotografie. Dokumentujeme sportovní události, rodinné oslavy, společenské a firemní akce v Čechách i na Moravě. Využijte naše bohaté zkušenosti, kreativitu a nadšení, i špičkovou profesionální techniku!