• Detail firmy

Luboš Vrabec

Základní popis

Truhlářství- zakázková výroba, schodiště, eurookna trojsklo 78, eurodveře, interiérové doplňky a kuchyně. Výroba vestavných skříní, altány, podlahy, frézování těsnění do oken, žaluzie Rolux, centrální vysavače, prodejce olejů a vosků PNZ.

Adresa

Ludvíkov pod Smrkem 84
463 65 Nové Město pod Smrkem

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69279233
  • Služby

Výrobky, činnosti

Truhlářství - zakázková výroba

Kontaktní údaje

E-mail: vrab.l@seznam.cz

Kontaktní osoba

Luboš Vrabec - Majitel

Telefon: 774 652 901
E-mail: vrab.l@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stromkovická Pila

Specializujeme se na prvotní zpracování dřeva. Zabýváme se zpracováním dřeva a smrkové kulatiny, vyrábíme fošny, hranoly, latě, prkna a materiály pro stavby roubených chalup. Provádíme omítání a hoblování prken a impregnaci dřeva. Zajišťujeme výkup a pořez kulatiny.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.