• Detail firmy

Luboš Vaňoušek

Základní popis

Výroba: -CNC obrábění dřeva -výroba dřevěných polotovarů -výroba z dřevěného masivu -polotovary:překližky, spárovky -výrobky z plastů a neželezných kovů -velikost od 2x1,3 m. Služby: -zajištění výroby včetně CAD+CAM na stroji SCM 1205 RECORD

Adresa

Dukovanská 759/9
674 01 Nové Dvory

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48886297
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

CNC obrábění dřeva

Kontaktní údaje

E-mail: Lubos.Vanousek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Luboš Vaňoušek - Majitel

Mobil: +420 731 749 934
E-mail: Lubos.Vanousek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Clematis & Partners s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme truhlářské řezivo sušené, dubové řezivo nesušené, topolové řezivo nesušené, dřevěné železniční pražce, paletové řezivo a dřevěné obaly a palety.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

SUŠÁRNA A PILA Vratišovský

Naše činnost je zaměřena na sušení a pořez dřeva. Sušíme dřevo vlastní i dovezené, zajišťujeme pořez kulatiny a tepelnou ochranu dřeva včetně vystavení protokolu, prodáváme truhlářské řezivo. Zabýváme se rovněž výrobou krovů, pergol, garážových stání, dřevěných plotů a zahradního nábytku. Působíme v regionu jižní Čechy a Vysočina. Ceník a fotogalerii výrobků naleznete na našich www stránkách.