• Detail firmy

Luboš Urban

Základní popis

Specializujeme se na tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme také služby v oblasti stavebnictví a truhlářství.

Adresa

Jistebnice - Božejovice 21
391 32 Božejovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70661031

Výrobky, činnosti

tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Specializujeme se na tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme také služby v oblasti stavebnictví a truhlářství.

Kontaktní osoba

Luboš Urban - Majitel

Mobil: +420 607 251 501
E-mail: l.urban@seznam.cz
Další firmy v oboru

MICHAL VONDRA

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Zajistíme kompletní vybavení interiérů, které navrhneme a vytvoříme pro Vás 3D návrh. Vyrábíme na zakázku bytový a kancelářský nábytek, rovněž tak pergoly, zahradní domky apod. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Truhlářství - Samec

Provozujeme zavedené truhlářství v Táboře. Vyrábíme nábytek na zakázku z masivního dřeva a lamina, a to se včetně atypického nábytku nestandardních rozměrů. Využíváme 3D program k plánování výroby. Zaměřujeme se i na další lokality, zejména Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.