• Detail firmy

Luboš Urban

Základní popis

Specializujeme se na tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme také služby v oblasti stavebnictví a truhlářství.

Adresa

Jistebnice - Božejovice 21
391 32 Božejovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70661031

Výrobky, činnosti

tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Specializujeme se na tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme také služby v oblasti stavebnictví a truhlářství.

Kontaktní osoba

Luboš Urban - Majitel

Mobil: +420 607 251 501
E-mail: l.urban@seznam.cz
Další firmy v oboru

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme