Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Luboš Štorkán

Základní popis

Naše rodinná firma působí v oblasti výškových prací již od roku 1991. Při výškových pracích používáme vlastní montážní plošiny, pomocí kterých zajišťujeme opravy fasád, střech a komínů, čištění okapů, elektromontáže, servis veřejného osvětlení a místního rozhlasu, kácení stromů a další. Za celou dobu našeho působení jsme zrealizovali řadu úspěšných zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků.

Výrobky, činnosti

Elektromontážní práce, elektroinstalace
Zaměřujeme se na elektromontážní práce a elektroinstalace. Elektromontážní práce zahrnují nové elektroinstalace do 1000V, jejich opravy a údržbu, a to jak pro bytové tak i pro průmyslové objekty. Součástí elektroinstalací je i veřejné osvětlení.

Opravy a nátěry fasád
Zajišťujeme opravy a nátěry fasád. Spolehlivě se postaráme o kompletní obnovu Vaší poškozené fasády. Zkontrolujeme všechny prvky fasády a posoudíme, zda nehrozí nebezpečí pádu uvolněných říms, plastik atd. Objednejte si opravu a nátěr fasády u nás.

Opravy střech
Věnujeme se opravám střech, pokrývačským a klempířským pracím. Zajistíme opravu jakékoliv střechy, dále pak okapů, svodů a žlabů. Opravíme nebo vyměníme poškozenou střešní krytinu a zabráníme tak zatékání do objektu. Kontaktujte nás.

Čištění a nátěry okapů
Naší další činností je čištění a nátěry okapů. Potřebujete vyčistit zanesený okap? Obraťte se na nás. Pravidelnou údržbou okapů prodloužíte jejich životnost. Nic nezanedbejte a čištění i nátěry okapů svěřte nám. Uvidíte, že se Vám to vyplatí.

Montážní plošiny
Pro práce ve výškách disponujeme montážními plošinami renomovaných značek. Vlastníme tyto montážní plošiny: MP13, MP16, MP27, MP30 a MP42. V případě zájmu Vám je rádi pronajmeme. Zajistíme zaškolení obsluhy a také revizní zkoušky montážních plošin.

Výškové práce
Specializujeme se na výškové práce neboli práce ve výškách. S výškovými pracemi máme již více než 25 let zkušenosti, kromě standardních situací dokážeme vyřešit i náročnější zakázky, jako např. popadané stromy, poškozené střechy, komíny apod.

Kácení stromů
Zabýváme se kácením stromů. Kromě kácen stromů provádíme i prořezávání stromů, omlazovací řezy atp. Součástí poskytovaných služeb je rovněž úklid a odstranění pařezů po kácení, ale i ekologická likvidace. Pracujeme s vlastní technikou.

Veřejné osvětlení, místní rozhlas - plošiny
Pro obce, města či výrobní podniky nabízíme kompletní servis veřejného osvětlení a místního rozhlasu, a to včetně poruch. Výstavbu, rekonstrukce, obnovy a údržbu veřejného osvětlení a místního rozhlasu realizujeme vlastními montážními plošinami.

Opravy komínů
V rámci poskytovaných služeb provádíme opravy komínů. Máte poškozený komín na domě, chatě či chalupě? Chcete předejít požáru? Váš starý komín opravíme, příp. demontujeme a vystavíme nový, a to klasickou metodou (zdění) nebo systémem komínových prvků.

Zednické práce
Mezi naše další služby patří zednické práce, převážně zednické práce ve výškách. Pro opravy komínů, štítů, atik, plášťů sil a dalších špatně dostupných míst máme k dispozici potřebné technické vybavení splňující nejpřísnější kritéria.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz