• Detail firmy

Luboš Roubík

Základní popis

Prodej nových i použitých strojů. Zaměřujeme se na traktory a malotraktory, sekačky, secí stroje, žací stroje, shrnovače a rotačky.

Adresa

Nová Cerekev 145
394 15 Nová Cerekev

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65041208

Výrobky, činnosti

Prodej zemědělských strojů

Agrostroj Pelhrimov, Rozmital, KVERNELAND, SIPMA, TRAC-LIFT, HAUER, BELARUS, FARMTRAC, VALTRA ZETOR.Dále se zabýváme servisem zemědělských strojů

Kontaktní údaje

E-mail: info@lume-sos.cz
WWW: www.lume-sos.cz

Kontaktní osoba

Luboš Roubík - Majitel

Mobil: +420 603 238 615
Další firmy v oboru

Vysekávací a perforovací stroje RING

Nabízíme stroje na dělení materiálu, vysekávací stroje, vodní paprsek, perforovací stroje, obuvnické stroje a materiály, vysekávací desky HYDROMA. Dále nabízíme servis vysekávacích strojů RING, SCHOEN-SANDT, USM.

LUME Servis - Nářadí na čelní nakladače

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.