• Detail firmy

Luboš Pešout

Základní popis

Opravy auto-moto plastů svářením, lepením a laminováním. Dále provádíme opravy autoplachet.

Adresa

Bendova 45
281 21 Červené Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64757048

Výrobky, činnosti

Sváření plastů

Kontaktní údaje

E-mail: l.pesout@seznam.cz
WWW: www.auto-moto-plasty.cz

Kontaktní osoba

Luboš Pešout - Majitel

Mobil: +420 776 165 620

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.