• Detail firmy

Luboš Pavelka

Základní popis

Opravy a údržba motorových vozidel. Velkoobchod a maloobchod.

Adresa

tř. Budovatelů 2831/54
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68286996
DIČ:  206-8003142763

Výrobky, činnosti

Opravy a údržba motorových vozidel

Kontaktní údaje

E-mail: 14lubo3@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lubos Pavelka - Majitel

Mobil: +420 702 998 076
E-mail: 14lubo3@seznam.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.