• Detail firmy

Luboš Pára

Základní popis

NABÍZÍME široký sortiment použitých i nových náhradních dílů na všechny modely TOYOTA vybrané díly po dohodě možno zaslat poštovní dobírkou

Adresa

Kutnohorská 429
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71097961

Výrobky, činnosti

Náhradní díly

Toyota

Kontaktní údaje

E-mail: info@toyotakutnohorska.cz
WWW: www.autovrakoviste.org

Kontaktní osoba

Luboš Pára - Majitel

Mobil: +420 602 333 278

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.