• Detail firmy

Luboš Olišar

Základní popis

Nabídka stavebních, bouracích a výškových prací či rekonstrukcí a montáží sádrokartonů.

Adresa

nám. Dr. Tyrše 82
257 65 Čechtice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63825112
DIČ:  CZ6606071076

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní osoba

Luboš Olišar - Majitel

Mobil: +420 776 088 858
E-mail: info@samont.cz
WWW: www.samont.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.