• Detail firmy

Luboš MOUTELÍK

Základní popis

Výroba dřevěných vchodových a interiérových dveří i oken. Možnost atypické výroby na přání klienta a výběru z různých typů povrchových úprav, skel, dř

Adresa

Podluhy 121
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45083720

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce a výroba dveří

Výroba dřevěných vchodových a interiérových dveří i oken. Možnost atypické výroby na přání klienta a výběru z různých typů povrchových úprav, skel, dřevěných kazet, klik a dalšího příslušenství. Zajištění dovozu, montáže či demontáže zakoupeného zbož

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 931 115
E-mail: dasamout@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-moutelik.cz

Kontaktní osoba

Luboš MOUTELÍK - Majitel

Mobil: +420 774 220 957
Další firmy v oboru

TRUZAM - zakázková výroba interiérů

Zaměřujeme se na zakázkové truhlářství. Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru, obývacích stěn, schodišť, kancelářského a zahradního nábytku.

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.

FOR - decor s.r.o.

Jsme jediným výrobcem strukturovaných dýhovaných desek. Zajišťujeme truhlářské práce se specializací na dýhování a lisování dle požadavků zákazníků. Vyrábíme dýhové sesazenky, dýhované tvarové dílce a imitace dřevěných trámů.