• Detail firmy

Luboš Mikuláš

Základní popis

Zabývám se výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní, stolů, kanceláří, postelí, nábytku do koupelny i na wc, ložnic, pokojů, šaten.

Adresa

Potoční 3217/40C
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64105181
  • Služby

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní osoba

Luboš Mikuláš - Majitel

Mobil: +420 603 385 442
E-mail: lubosmikulas@seznam.cz
WWW: www.truhlar-sumperk.cz
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Josef Rytíř - Dřevovýroba

Provádíme zpracování borové a smrkové kulatiny. Zabýváme se výrobou palivového dřeva a prodejem palet, beden, stavebního řeziva - fošny, hranoly a latě pro Vaši stavbu. Naším cílem je spokojenost zákazníků, proto věnujeme velkou pozornost Vašim individuálním potřebám. Nabízíme truhlářskou a paletářskou výrobu za přijatelné ceny. Věříme, že budete spokojeni.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.