• Detail firmy

Luboš Menoušek

Základní popis

Prodej koupelnového a sanitárního vybavení, obkladů a dlažeb, bazénů - bazénové chemie příslušenství.Služby, produkty, značky:Provádění rekonstrukcí koupelen, instalaterské, topenářské,zednické,malířské práce. Sprchové kouty,vany,doplňky do koupelen, lepidla, spárovací hmoty, plastové a kovové lišty,zrcadla-galerky,WC. Produkty od výrobců: Jika,Geberit,SanSwiss,Sapho aj.

Adresa

Klimenta Čermáka 113/15
286 01 Čáslav

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01329430

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 965 918
E-mail: vybaveni-koupelen@email.cz
WWW: www.vybaveni-koupelna.cz

Kontaktní osoba

Luboš Menoušek - Majitel

Další firmy v oboru

NILINE - bezpečnostní značení podlah

Nabízíme bezpečnostní, podlahové a dopravní značení či povrchové úpravy podlah. Provádíme značení trvalé pomocí akrylátových nebo epoxidových barev či provizorní pomocí pásek.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.