• Detail firmy

Luboš Mahel

Základní popis

Montáže, demontáže, stěhování a opravy tvářecích strojů, hydraulických a jiných strojních zařízení. Montáže a opravy mazacích systémů Lincoln.

Adresa

Palachova 1775/3
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65753569

Výrobky, činnosti

Montáže, demontáže, stěhování a opravy:

tvářecích strojů, hydraulických a jiných strojních zařízení. Montáže a opravy mazacích systémů Lincoln.

Kontaktní údaje

E-mail: lubos.mahel@email.cz
WWW: www.ma-kro.webz.cz

Kontaktní osoba

Luboš Mahel - Majitel

Mobil: +420 723 112 500
Další firmy v oboru

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství s.r.o.

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

Vysekávací a perforovací stroje RING

Nabízíme stroje na dělení materiálu, vysekávací stroje, vodní paprsek, perforovací stroje, obuvnické stroje a materiály, vysekávací desky HYDROMA. Dále nabízíme servis vysekávacích strojů RING, SCHOEN-SANDT, USM.