• Detail firmy

Luboš Mader

Základní popis

Realizace výsadeb okrasných rostlin a péče o zeleň veřejných prostranství, zahrad, parků a ostatních ploch. Kácení, zakládání trávníků, sečení, likvidace plevelů a veškeré další zahradnické práce.

Adresa

Tyršova 313
798 58 Čechy pod Kosířem

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60692821

Výrobky, činnosti

Realizace výsadeb okrasných rostlin

Kontaktní údaje

E-mail: lubosmader@volny.cz

Kontaktní osoba

Luboš Mader - Majitel

Mobil: +421 723 258 680
E-mail: lubosmader@volny.cz
WWW: www.lubosmader.wz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.