• Detail firmy

Luboš Krajčík

Základní popis

Výroba a prodej kožených doplňků pro motorkáře, western a volný čas. Nabídka motobrašen, kufrů, válců, rolek, potahů na nádrž.

Adresa

Veselá 194
763 15 Veselá

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13093541
DIČ:  CZ530629005

Výrobky, činnosti

Doplňky pro motorkáře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 982 396
Mobil: +420 776 170 521
E-mail: calvera@elcalvera.cz
WWW: www.elcalvera.cz

Kontaktní osoba

Luboš Krajčík - Majitel

Další firmy v oboru

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.