• Detail firmy

Luboš Jindra

Základní popis

Výroba a prodej profesionálních hadic pro sání, tlak, odsávání nečistot. Vyrábíme kabelové chráničky, hadicové redukce, hadice pro dopravu vzduchu.

Adresa

Roštění 19
768 43 Kostelec u Holešova

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61189324
DIČ:  CZ7305103058

Výrobky, činnosti

Prodej hadic a příslušenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 723 925
E-mail: info@osma-system.cz
WWW: www.osma-system.cz
WWW: www.hadice-zahradni.cz

Kontaktní osoba

Luboš Jindra - Majitel

Mobil: +420 776 801 801

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.