• Detail firmy

Luboš Fadrný

Základní popis

Plotové panely na míru dle Vašich požadavků(výplň dřevo, plast, kov) Vjezdové brány posuvné i dvoukřídlé Vrata, branky Bezpečnostní a ochranné mříže i kované Zábradlí Další atypické zámečnické výrobky

Adresa

Havírna 57
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46930582

Výrobky, činnosti

Plotové panely na míru

Plotové panely na míru dle Vašich požadavků(výplň dřevo, plast, kov )

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 386 818
E-mail: zepor@zepor.cz
WWW: www.zepor.cz

Kontaktní osoba

Luboš Fadrný - Majitel

Další firmy v oboru

J-VST, s.r.o. - strojní dílce

Naše společnost se věnuje kovovýrobě. Děláme tváření kovů za studena, práce na lisech 6 - 630 tun, válcování závitů, atypický spojovací materiál - Fe, Cu, Al, nerez, v kooperaci povrchovou úpravu. Zajišťujeme činnost v oblasti vývoje technologie objemového tváření součástí, ověřování vyvinutých technologií a nástrojů a dalších. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.