• Detail firmy

Luboš Ehrenberger

Základní popis

Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí pro drobné a průmyslové stavby. Výroba a dodávka střešních světlíků, přístřešků a markýz.

Adresa

Hviezdoslavova 545/41
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66518342

Výrobky, činnosti

Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Fax: 548 217 398
E-mail: info@lez.cz
WWW: www.lez.cz

Kontaktní osoba

p. Ehrenberger ml.

Mobil: 739 573 645

Luboš Ehrenberger - Majitel

Mobil: 603 257 486
Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.