• Detail firmy

Lubor Černík

Základní popis

Provádění revizí plynových zařízení, kotlů a tlakových nádob. Nabídka poradenství a školení. Zpracování technické dokumentace.

Adresa

Pod Jizerskou 719
460 15 Liberec XV - Starý Harcov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12027537
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění

revizí plynových zařízení, kotlů a tlakových nádob. Nabídka poradenství a školení. Zpracování technické dokumentace.

Kontaktní údaje

WWW: www.revize-plynu.sweb.cz

Kontaktní osoba

Lubor Černík - Majitel

Mobil: +420 722 943 605
E-mail: lcernik@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.