• Detail firmy

Lubomír Šustala

Základní popis

Společnost nabízí opravy duší a pneumatik, služeb pneuservisu. Dále se zabývá prodejem pneumatik a autobaterií a nabízí autoelektrikářské prace, výměny výfuků, filtrů a olejů.

Adresa

Fryčovická 147
739 44 Brušperk

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41366786
DIČ:  CZ5802021291
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka autoelektrikářských prací, výměny výfuků, filtrů a olejů a pneuservisu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 208 670

Kontaktní osoba

Lubomír Šustala - Majitel

Další firmy v oboru

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.