• Detail firmy

Lubomír Slavík

Základní popis

Naše truhlářství se zabývá výrobou nábytku na zakázku - kuchyňských linek z lamina i masivu, a to včetně dodávky spotřebičů, nábytku do obývacích a dětských pokojů, ložnic, koupelen, vestavěných skříní a jiné.

Adresa

44
586 01 Pávov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71768050

Výrobky, činnosti

zakázkové truhlářství a dřevovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: 602 368 006
E-mail: truhlarstvislza@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-slza.wz.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Slavík - Jednatel

Telefon: 602 368 006
E-mail: truhlarstvislza@seznam.cz
Další firmy v oboru

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

Vladimír Neuman - Výroba palet

Specializujeme se na výrobu palet. Vyrábíme palety na zakázku dle potřeb klienta. Nabízíme palety i jednorázové nebo v atypickém provedení, neváhejte nás kontaktovat.

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".