• Detail firmy

Lubomír Skalník

Základní popis

Provádím malířské a natěračské práce. Nabízím malování rodinných domů, bytů či kanceláří. Zajišťuji nátěry fasád, soklů, oken a dveří.

Adresa

Na Sídlišti 964/11
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65370881

Výrobky, činnosti

Provádím malířské a natěračské práce

Provádím malířské a natěračské práce. Nabízím malování rodinných domů, bytů či kanceláří. Zajišťuji nátěry fasád, soklů, oken a dveří.

Kontaktní osoba

Lubomír Skalník - Jednatel

Mobil: +420 775 943 980
E-mail: skalnik.lubomir@seznam.cz
WWW: www.malirskalnik.wbs.cz
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.