• Detail firmy

Lubomír Šimek

Základní popis

Provádíme montáže, opravy a revize ústředního topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, vody, kanalizace a plynu včetně dodávky materiálu.

Adresa

Viničná 846
293 01 Mladá Boleslav III

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40015157
DIČ:  CZ500117060
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

Topenářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 292 129
Mobil: +420 603 230 233
E-mail: topinst@centrum.cz
WWW: www.top-inst.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Šimek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

KAČÍREK - TOPENÍ s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis kotlů české značky ATMOS. Tyto kotle jsou plně v souladu s možností čerpání dotace. Zajistíme odborné poradenství při výběru i zaškolení do obsluhy kotlů. Provozujeme kamennou prodejnu v Netvořicích a výborně zásobený internetový obchod.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.