• Detail firmy

Lubomír Šibrava

Základní popis

Výroba, prodej a montáž kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru včetně elektrospotřebičů, dopravy a montáže.

Adresa

Jiřího náměstí 4/5
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70728208

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 107 473
E-mail: renatasibravova@centrum.cz
WWW: www.studiokuchyne.cz

Pobočky

Studio kuchyně, s.r.o.
Tyršova 45
250 83 Škvorec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.