• Detail firmy

Lubomír Obst

Základní popis

Návrhy, výroba, zaměření a montáže vestavěných skříní, stolů, kuchyňských linek, obývacích i dětských pokojů, ložnic a kancelářského nábytku.

Adresa

Ostravská 509
735 81 Bohumín - Starý Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73137219

Výrobky, činnosti

nábytek

Kontaktní údaje

E-mail: lubomir.obst@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Obst - Majitel

Mobil: 739 600 308
E-mail: lubomir.obst@seznam.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.