• Detail firmy

Lubomír Lustyk

Základní popis

Nabídka konstrukčních a vývojových prací ve strojním oboru. Zakázková výroba strojů a zařízení pro výrobu, poskytování zámečnických služeb.

Adresa

Příčná 49
543 01 Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16269713
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka konstrukčních a vývojových prací

ve strojním oboru. Zakázková výroba strojů a zařízení pro výrobu, poskytování zámečnických služeb.

Kontaktní osoba

Lubomír Lustyk - Majitel

Mobil: +420 603 145 458
E-mail: l.lustyk@tiscali.cz
WWW: www.lustyk.eu
Další firmy v oboru

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.