• Detail firmy

Lubomír Luňák

Základní popis

Zakázkové truhlářství.Zabýváme se výrobou oken,dveří a schodišť,obložkových zárubní,postelí i vestavěných skříní.Pokládáme PVC i podlahy.

Adresa

Myslkovice 153
391 16 Myslkovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73478911

Výrobky, činnosti

Zakázkové truhlářství.Výroba oken,dveří i schodišť

Provozujeme zakázkové truhlářství. Zabýváme se výrobou oken, dveří a schodišť, obložkových zárubní, postelí i vestavěných skříní. Pokládáme PVC, dřevěné a plovoucí podlahy, brousíme a renovujeme staré.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 127 264
E-mail: j.l.lunak@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvimyslkovice.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Luňák - Majitel

Mobil: +420 606 453 303
Další firmy v oboru

MICHAL VONDRA

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Zajistíme kompletní vybavení interiérů, které navrhneme a vytvoříme pro Vás 3D návrh. Vyrábíme na zakázku bytový a kancelářský nábytek, rovněž tak pergoly, zahradní domky apod. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.

RENOVACE DVEŘÍ - Karel Kozibratka

Nabízíme komplexní služby ve vylepšení Vašich domácností. Renovujeme dveře, zárubně, kuchyně, schodiště i skříně, které Vám na míru můžeme také vyrobit. Mezi nabízené služby patří také práce "hodinového manžela", kdy pomáháme s drobnými opravami u Vás doma.