• Detail firmy

Lubomír Kašpárek

Základní popis

Prodej kuchyňského vybavení a zařízení. Servis, montáž a instalace velkokuchyňského zařízení. Nabídka použitého gastronomického vybavení.

Adresa

Závodí 966
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46597280

Výrobky, činnosti

Prodej kuchyňského vybavení a zařízení

Prodej kuchyňského vybavení a zařízení. Servis, montáž a instalace velkokuchyňského zařízení. Nabídka použitého gastronomického vybavení.

Kontaktní osoba

Lubomír Kašpárek - Jednatel

Mobil: +420 724 798 505
E-mail: lukafre@centrum.cz
Další firmy v oboru

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.