• Detail firmy

Lubomír Janeček

Adresa

Libeř-Libeň 42
252 41 Libeň

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41842057

Výrobky, činnosti

Čištění peří,výroba péřových prošívaných dek

Čištění peří a výroba péřových prošívaných dek i polštářů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 836 283
Mobil: +420 774 128 467
WWW: www.cistirnaperi.wz.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Janeček - Jednatel

Mobil: +420 774 128 467

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.