• Detail firmy

Lubomír Havránek

Základní popis

Naší prioritou jsou dodávky a montáž sdělovacích zařízení. Provádíme montáž telefonních ústředen, kamerových systémů, počítačových sítí, TV a rozvodů

Adresa

Křemešnická 824
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46652124
  • Služby

Výrobky, činnosti

kamerové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 251 258
Telefon: +420 565 321 770
E-mail: mont-ex@mont-ex.cz
WWW: www.mont-ex.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Havránek - Majitel

Telefon: +420 603 501 310
Další firmy v oboru

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.