• Detail firmy

Lubomír Červinka

Základní popis

Nabídka grafických a tiskařských prací - DTP studio. Publicita - reklamní služby. Prodej kancelářských potřeb, kancelářské techniky, audiovizuální techniky.

Adresa

Durďákova 332/12
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40981541
DIČ:  CZ5512062270
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Grafické a tiskařské práce

Kontaktní údaje

E-mail: lubomircervinka@upcmail.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Červinka - Majitel

Mobil: +420 608 030 185
Další firmy v oboru

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).