• Detail firmy

Lubomír Budíček

Základní popis

Prodáváme sušené truhlářské řezivo.

Adresa

Lipová 450
407 21 Česká Kamenice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64002454
DIČ:  CZ64002454

Výrobky, činnosti

Prodáváme sušené truhlářské řezivo.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 112 211
WWW: www.hbwood.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Budíček - Majitel

Mobil: +420 602 157 705
E-mail: hbwood@seznam.cz

Libor Hypš

Mobil: +420 608 112 211

Pobočky

Libor Hypš
Lipová 285
407 21 Česká Kamenice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Josef Rytíř - Dřevovýroba

Provádíme zpracování borové a smrkové kulatiny. Zabýváme se výrobou palivového dřeva a prodejem palet, beden, stavebního řeziva - fošny, hranoly a latě pro Vaši stavbu. Naším cílem je spokojenost zákazníků, proto věnujeme velkou pozornost Vašim individuálním potřebám. Nabízíme truhlářskou a paletářskou výrobu za přijatelné ceny. Věříme, že budete spokojeni.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.