• Detail firmy

Ľubica Laurincová

Základní popis

Rekvalifikace, školení, kurzy a semináře kurzy - vaření bezlepkové stravy Catering provádí - cateringové služby - kuchař do domu

Adresa

Legerova 1823/45
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60182644

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

WWW: www.umimvarit.cz

Kontaktní osoba

Ľubica Laurincová - Majitel

Mobil: +420 777 907 923

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

B.I.D. services s.r.o.

Zaměřujeme se na pořádání odborných konferencí a seminářů. Specializujeme se na obory jako je energetika, infrastruktura, finance, veřejný sektor a legislativa. Poskytujeme právní, účetní, daňový servis a administrativní služby.