• Detail firmy

LTRADE STORES s.r.o.

Základní popis

Inline-store.cz je eshop, zaměřený na kolečkové brusle a vše potřebné pro inline bruslení. Nabízíme špičkové kolečkové brusle pro celou rodinu. Vyberte si také helmu, chrániče a další doplňky a náhradní díly. Atraktivní ceny, rychlé dodání zboží.

Adresa

Na Svobodě 3152/80
723 00 Ostrava - Martinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29459079
DIČ:  CZ29459079

Výrobky, činnosti

Dámské a pánské kolečkové brusle.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 443 542
E-mail: info@inline-store.cz
WWW: www.inline-store.cz

Kontaktní osoba

Michal Sitek

Mobil: +420 734 443 542
E-mail: info@inline-store.cz
Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.