• Detail firmy

LTH Studio s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž předokenních rolet, venkovních žaluzií a markýz. Rolety montujeme jak do novostaveb, tak do stávajících objektů. Nabízíme garážová vrata rolovací, sekční a výklopná. Vrata značky Hörmman. Montáž vjezdových bran a průmyslových závor.

Adresa

Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28863151
DIČ:  CZ28863151
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Předokenní rolety, venkovní žaluzie a markýzy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 465 150
Mobil: +420 775 700 003
Fax: +420 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz
WWW: www.lthstudio.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Myslivec - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.