• Detail firmy

LŠL - stavby, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na realizaci dopravních staveb, výstavbu kanalizačních řádů, poradenskou činnost a projektovou dokumentaci.

Adresa

Husova 128/2
286 01 Čáslav - Nové Město

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25767704
  • Služby

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na realizaci dopravních staveb

Specializujeme se na realizaci dopravních staveb, výstavbu kanalizačních řádů, poradenskou činnost a projektovou dokumentaci.

Kontaktní údaje

Telefon: 327 312 625
Fax: 327 312 625
E-mail: lsl.caslav@post.cz
WWW: www.lsl.wz.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lebduška - Jednatel

Mobil: 602 680 238

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.