• Detail firmy

LS KAMNA s.r.o.

Základní popis

Výrábíme kotle a krbová kamna s výměníkem a ventilátorem, s možností teplovzdušných rozvodů k vytápění RD, bytů, chalup, dílen, staveb, skladů, hal. Účinnost 82-87%, výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování, úspora paliva 30-40%.

Adresa

Radošovice 104
386 01 Radošovice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28131860
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Krbová kamna na dřevo Tropic 15

Výkon 6-15 kW.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ls-kamna.cz
WWW: www.ls-krbovakamna.cz

Kontaktní osoba

Soňa Smrčková - Majitel

Telefon: 604 614 128

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.