• Detail firmy

LRK, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá návrhem, dodávkami, realizací a servisem klimatizačních systémů a tepelných čerpadel. V naší nabídce najdete značková tepelná čerpadla ACOND a THERMIA, klimatizace ACOND, YORK a SANYO.

Adresa

Veltrubská 47
280 02 Hradišťko I

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28501306

Výrobky, činnosti

Montáž tepelných čerpadel a klimatizací.

Kontaktní údaje

Mobil: jan.kmo ch@ lrk .cz
WWW: www.lrk.cz

Kontaktní osoba

Jan Kmoch - Jednatel

Mobil: 608 446 996
Další firmy v oboru

SCHWARZ PUMPE s.r.o.

Společnost SCHWARZ PUMPE s.r.o. zajišťuje prodej, montáž, servis a opravy čerpadel. Dodáváme česká i zahraniční čerpadla, např. ISH Olomouc, SIGMA Lutín, KSB s.r.o. Praha, ALLWEILER SRN, Sterling SIHI Austria, BIA ČR, WILO Praha, IVAR CS, K+H Olomouc (čerpadla HCP). Nabízíme také pronájem čerpací techniky.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.