• Detail firmy

LP EKO s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej obalových materiálů, odpadních LDPE, HDPE pytlů, sáčků. Výroba atypických odpadních pytlů, sáčků s potiskem, bez potisku, LDPE.

Adresa

Hvozdnice 22
252 05 Hvozdnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01891626
DIČ:  CZ01891626

Výrobky, činnosti

Papírový program

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 457 931
Mobil: +420 606 171 889
E-mail: info@lp-eko.cz
WWW: www.lp-eko.cz

Kontaktní osoba

Bc. Luboš Pavlík - Jednatel

Mobil: +420 723 457 931
Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.