• Detail firmy

Löwy progress, s.r.o.

Základní popis

Vykoupíme ihned Vaše zboží! Zájem máme především o - Zboží s blížícím se koncem záruky, zboží s prošlou minimální trvanlivostí, změna technologie výroby, neodebrané zboží vyrobené na míru, změna obalu výrobku, zboží, které se mírně poškodilo.

Adresa

Bělehradská 858/23
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24665240

Výrobky, činnosti

Výkup použitých potravinářských olejů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 353 101
E-mail: info@vykup-potravin.cz
WWW: www.vykup-potravin.cz

Kontaktní osoba

Petr Bazala - Jednatel

Mobil: +420 725 353 101
Další firmy v oboru

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

NAMA spol. s r. o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem tradičních ovocných a zeleninových výrobků z Makedonie. Nabízíme balkánské potraviny, ovocné zavařeniny, sterilovanou zeleninu a zeleninové pomazánky. Jsme dovozcem a distributorem potravin a specialit.

Ing. Jaromír Horáček

Nabízíme velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Zajišťujeme rozvoz zboží do restaurací, jídelen, obchodů a škol. Dodáváme potravinářské zboží.