• Detail firmy

Lorens LTD, s.r.o.

Základní popis

Expor-Import. Dovoz a prodej komodit ( úhli,stavební dřevo,peletky,brikety)

Adresa

Do Nehvizdek 576
250 81 Nehvízdky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28198646

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství.

Poskytování daňového a finančního poradenství a komplexních účetních služeb.

Kontaktní osoba

Enriko Lorens - Jednatel

Mobil: 731 234 277
Fax: 224 248 648
E-mail: info@lorensfinance.cz

Krystofer Lorens - Jednatel

Mobil: 737 872 968
E-mail: k.lorens@seznam.cz
WWW: www.exportcoal.cz
Další firmy v oboru

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.