• Detail firmy

LORENC EVŽEN

Základní popis

Provozuji zakázkové truhlářství. Zabývám se výrobou a montážemi dřevěných obkladů, schodišť či vestavěných skříní.

Adresa

Příkrá 91
252 29 Karlík

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13772830

Výrobky, činnosti

Vestavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 229 919 640
Mobil: +420 603 448 392
E-mail: elor@atlas.cz

Kontaktní osoba

Evžen Lorenc - Majitel

Další firmy v oboru

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.