• Detail firmy

LOQUENS, s.r.o.

Základní popis

Montáž a prodej všech druhů žaluzií, garážových vrat, pojezdových brán, předokenních rolet, spouštěcích garnýží a sítí proti hmyzu.

Adresa

Táborská 330/61
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27861368

Výrobky, činnosti

Montáž a prodej všech druhů žaluzií

Garážové vrata,pojezdové brány,spouštěcí garnýže a sítí proti hmyzu.

Kontaktní údaje

E-mail: loquens@loquens.cz

Kontaktní osoba

Petr Louquens - Jednatel

Telefon: 272 654 640
Mobil: 777 265 826
E-mail: loquens@loquens.cz
WWW: www.loquens.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Tomáš Hrubý

Máte vlastní představu o originálním propracovaném nábytku? Pak jste u nás správně! Vyrábíme nábytek na míru, okna a dveře, které také opravujeme a repasujeme. Nacházíme se v Praze 5.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.