• Detail firmy

LOP realizace, s.r.o.

Základní popis

Zabývá se dodávkou a montáží hliníkových oken a dveří, plastových oken a dveří, fasád, zimních zahrad, posuvných systémů. Realizuje kompletní nebo částečné dodávky provětrávaných lehkých obvodových plášťů.

Adresa

Pavlovova 1169/54
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28633962
DIČ:  CZ28633962
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- hliníková okna, dveře, fasády a další systémy, plastová okna a plastové dveře.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 122 212
Telefon: +420 591 158 362
E-mail: firma@lop-realizace.cz
WWW: www.lop-realizace.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Reček - Jednatel

Mobil: +420 739 443 797
E-mail: recek@lop-realizace.cz
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.