• Detail firmy

Londýnský dvůr, spol. s r.o.

Základní popis

Představujeme Vám společnost Londýnský dvůr, která se zaměřuje na pořádání všech druhů společenských, kulturních a sportovních akcí. Máme zkušenosti s organizací soukromých oslav, ale i velkých společenských akcí jako jsou svatby, plesy, zábavy.

Adresa

Londýnská 575/48
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27605477

Výrobky, činnosti

Pořadatelská agentura

Naše společnost se zabývá organizační činností v oblasti soukromých a firemních společenských akcí. A také sportovních akcí.

Kontaktní údaje

E-mail: info@londynskydvur.net
WWW: londynskydvur.net

Kontaktní osoba

Musílek Miroslav - Jednatel

Mobil: +420 602 363 828
E-mail: info@londynskydvur.net
Další firmy v oboru

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.