• Detail firmy

Lomnická stavební, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme stavební práce a výstavbu domů na klíč. Realizujeme stavbu domů včetně poradenství. Zabýváme se rekonstrukcemi i novou výstavbou, opravami a údržbami. Dodáváme stavební materiál.

Adresa

Pivovarská 433
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25981544
DIČ:  CZ25981544
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč Semily

Provádíme výstavbu domů, hrubých staveb i realizaci stavby na klíč. Realizujeme stavby na klíč včetně vytvoření projektové dokumentace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 825 097
E-mail: lomnickastavebni@quick.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Špalek - Jednatel

Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.