• Detail firmy

LOMAR INFO, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytování a implementace podnikového informačního systému myWAC, který je komplexním řešením pro všechny činnosti ve firmě. Zahrnuje ekonomický systém, účetnictví, obchodní, výrobní a skladové hospodářství, řešené oblasti: ERP, CRM, HRM, DMS, TPV.

Adresa

Cikánkova 4
621 00 Brno - Jehnice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63490048
DIČ:  CZ63490048
  • Služby

Výrobky, činnosti

Informační systém

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 219 593
E-mail: info@mywac.cz
WWW: www.mywac.cz
Další firmy v oboru

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.